Допінг-контроль

ДО УВАГИ СПОРТСМЕНІВ, ЩО МАЮТЬ НАМІР ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ ВПА УКРАЇНА В АМАТОРСЬКОМУ ДИВІЗІОНІ (ІЗ ПРОХОДЖЕННЯМ ДОПІНГ-КОНТРОЛЮ, НА ВИКОРИСТАННЯ ЗАБОРОНЕНИХ ПРЕПАРАТІВ)
Починаючи з 2012 року, ВПА Україна запровадила в своїй діяльності Аматорський дивізіон. В цьому дивізіоні приймають участь спортсмени, що не використовують заборонених препаратів.
ВПА Україна постійно проводить тестування спортсменів у змагальний період (під час змагань), про що свідчать списки спортсменів, що попались на вживанні АС (список знаходиться нижце на даній сторінці)
ВПА Україна в своїй діяльності використовує Список заборонених препаратів, опублікований WADA (Всесвітнє антидопінгове агенство), але процедуру самого контролю проводить не у відповідності до Кодексу ВАДА, а у відповідності, до Антиопінгових правил WPA.
Також, ми викорстовуємо Угоду між українськими федераціями, щодо наступного:
спортсмени, яки були дискваліфіковані із Аматорских дивізіонів інших федерацій, не можуть прийняти участь у змаганнях ВПА Україна аналогічного дивізіону. В такому випадку, спортсмени можуть прийняти участь лише в ПРО дивізіоні

***

СПИСОК ПРЕПАРАТІВ, ЗАБОРОНЕНИХ WADA (ДЛЯ АМАТОРСЬКОГО ДИВІЗІОНУ) 2017 рік
переклад на російську мову / оригінал (англійська мова) – тести взято із сайту WADA
*******
Антидопінгова угода (для учасників Аматорського дивізіону)
*******
СПИСОК СПОРТСМЕНІВ ВПА УКРАЇНА, ДИСКВАЛІФІКОВАНИХ З АМАТОРСЬКОГО ДИВІЗІОНУ (станом на 10.05.2017 року)
*******

               
Рубрики
Поиск
Посещаемость: посетителей / просмотров