Допінг-контроль

ДО УВАГИ СПОРТСМЕНІВ, ЩО МАЮТЬ НАМІР ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ ВПА УКРАЇНА В АМАТОРСЬКОМУ ДИВІЗІОНІ (ІЗ ПРОХОДЖЕННЯМ ДОПІНГ-КОНТРОЛЮ, НА ВИКОРИСТАННЯ ЗАБОРОНЕНИХ ПРЕПАРАТІВ)
Починаючи з 2012 року, ВПА Україна запровадила в своїй діяльності Аматорський дивізіон. В цьому дивізіоні приймають участь спортсмени, що не використовують заборонених препаратів.
ВПА Україна постійно проводить тестування спортсменів у змагальний період (під час змагань), про що свідчать списки спортсменів, що попались на вживанні АС (список знаходиться нижце на даній сторінці)
ВПА Україна в своїй діяльності використовує Список заборонених препаратів, опублікований WADA (Всесвітнє антидопінгове агенство), але процедуру самого контролю проводить не у відповідності до Кодексу ВАДА, а у відповідності, до Антидопінгових правил WPA.
Тестування проводиться виключно відбором біоматеріалу, який доправляється у спеціалізовану лабораторію за кордоном (на сьогоднішній день в Україні жодна лабораторія не проводить тестування)
Також, ми використовуємо Угоду між українськими федераціями, щодо наступного:
спортсмени, яки були дискваліфіковані із Аматорских дивізіонів інших федерацій, не можуть прийняти участь у змаганнях ВПА Україна аналогічного дивізіону. В такому випадку, спортсмени можуть прийняти участь лише в ПРО дивізіоні

 ***
Починаючи із 1 січня 2018 року, спортсмени чиї проби будуть позитивними, будуть ДИСКВАЛІФІКОВАНІ, РЕЗУЛЬТАТИ АНУЛЬОВАНІ (НЕ ЛИШЕ ТИХ, В ЯКИХ БРАЛИ УЧАСТЬ, АЛЕ Й ПОПЕРЕДНІХ ЗМАГАНЬ), КЛАСИФІКАЦІЙНІ ПОСВІДЧЕННЯ БУДУТЬ АНУЛЬОВАНІ.
*******

СПИСОК ПРЕПАРАТІВ, ЗАБОРОНЕНИХ WADA (ДЛЯ АМАТОРСЬКОГО ДИВІЗІОНУ) 
переклад на українську мову / оригінал (англійська мова)
*******
Антидопінгова угода (для учасників Аматорського дивізіону)
*******
СПИСОК СПОРТСМЕНІВ ВПА УКРАЇНА, ДИСКВАЛІФІКОВАНИХ З АМАТОРСЬКОГО ДИВІЗІОНУ (станом на 24.09.2019 року)
*******

               
Рубрики
Поиск
Посещаемость: посетителей / просмотров