«ЗАТВЕРДЖЕНО»

 

«_08 липня 2024 року

 

Президент WPA

Коцага GIT.gif

_______________ В.А.Коцага

 

Logo 13.gif

 

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення 13-го Відкритого КУБКУ України WPAU 2024 із пауерліфтингу, жиму лежачи (окрема дисципліна) та становій тязі (окрема дисципліна), присід зі штангою, Push&Pull та підйому штанги на біцепси (Sctrict Curl), багатоповторного жиму, серед чоловіків та жінок згідно правил (2024 року) WPA для Pro та AM дивізіонів без екіпірування та в екіпіруванні

 

1.      Мета проведення змагань

1.1.  Подальший розвиток жиму лежачи та пауерліфтингу в Україні

1.2.  Отримання спортсменами досвіду участі у змаганнях різних рівнів

1.3.  Розвиток пауерліфтингу та жиму лежачи двух напрямків: без екіпірування та в екіпіруванні

1.4.  Популяризація пауерліфтингу та жиму лежачи, залучення молоді до систематичних занять спортом.

 

2.      Дата та місце проведення змагань

13-тий Відкритий Чемпіонат України згідно правил WPA для Pro-дивізіону (без проходження контролю) та Аматорського дивізіонупроходженням допінг-контролю)  з жиму лежачи та пауерліфтингу, станової тяги серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок Мастерс, MPF відбудеться з 05-06 жовтня 2024 року у місті Луцьку, Волинської області, за адресою м.Луцьк, вул.Писаревського 3, в приміщенні ДЮСШ «КОЛОС».

 

Розклад змагань буде опубліковано виключно після закриття прийому заявок.

Початок змагань о 9.00 - 10.00 щодня

*Розклад  орієнтовний та складено з розрахунку не більше ніж 80 учасників на день змагань. Змагання проводяться на одному помості

 

Зважування учасників:

Зважування учасників відбувається і відповідності до правил (на вибір учасника) у відповідні терміни зазначені організатором змагань. Розклад процедури зважування буде опубліковано на сайті змагань після закриття номінації

 

Вся інформація щодо заявлених атлетів (Попередня номінація), розклад змагань, процедури зважування доступна з 08 квітня 2024 року на інформаційних ресурсах www.epa-powerlifting.com  в розділі Номінації

З правилами змагань та нормативами можна ознайомитись на сайті WPAU www.epa-powerlifting.com

 

3.      Керівництво організацією та проведенням змагань

Керівництво організацією та проведенням змагань здійнюється WPA Ukraine (далі – Організація).

Головний рефері змаганьКоцага Вадим (тел. +38-050-3785740), e-mail: powerfederations@gmail.com

 

4. Участники змагань та спортивні організації

4.1. До участі у змаганнях допускаються команди областей, міста Києва, спортсмени в особистому заліку, та спортсмени інших країн.

 

4.2. Склад команд необмежується.

4.3.1. Участники сплачують внесок за участь у змаганнях в розмірі:

 

 

ПАУЕРЛІФТИНГ, ПРИСІД, PUSH&PULL,  ЖИМ ЛЕЖАЧИ, СТАНОВА ТЯГА, STRICT CURL (підйом штанги на біцепси), багатоповторний жим

1000 гривень для OPEN, SUBMASTERS, MPF, Юніорів, Юнаки та дівчата, Мастерс (за одну дисципліну)

Внесок за додаткову дисципліну або додаткову вікову групу, складає 500 гривень не залежно від вікової категорії.

 

Для спортсменів Аматорського дивізіону є обов'язком, разом із оплатою попереднього внеску сплата 500 гривень (на допінг тестування).

 

* У випадку, якщо спортсмен змагається у сумі триборства, та всі три підходи в присіданні будуть невдалими, спортсмен далі не може змагатись.

 

Для атлетів, які виступають в Аматорському дивізіоні, внесок на проведення тестування, щодо вживання заборонених WADA препаратів, складає 500 гривень (5% вартості 1-ї проби).

 

Попередня номінація заявлених учасників буде оприлюднена на інформаційному ресурсі www.epa-powerlifting.com, в розділі Номінації. Імена всіх учасників (номінація) та попередній розклад, будуть оприлюднені 14 вересня 2024 року після закриття прийому заявок

 

4.3.2. Річний внесокСтановить 600 гривень та сплачується безпосередньо під час зважування

 

4.4.1. Під час подачі попередньої заявки атлети повинні обовязково сплатити повну суму внеску за участь у змаганнях (внески за всі обрані дисципліни)  у відповідності до п.4.4.1. та внесок за допінг-тестування; річний внесок сплачується безпосередньо під час зважування. В окремій графі попередньої заявки потрібно вказати номер квитанції, дату квитанції та прізвище відправника. В разі відмови від участі у змаганнях, або неявки атлета на змагання, попередньо сплачений внесок не повертається.

Для спортсменів Аматорського дивізіону є обов'язком, разом із оплатою попереднього внеску сплата 500 гривень (на допінг тестування).

Річні внески сплачуються безпосередньо під час зважування

 

4.4.2. 4441 1144 5089 4884 – МОНОБАНК (Коцага Вадим Анатолійович), призначення платежу: Попередній внесок за участь у КУБКУ України ВПА від _______ (П.І.Б.)

 

У разі відмови від участі у змаганнях або неявки атлета на змагання, попередньо сплачений внесок не повертається і не переноситься на інші змагання ВПА Україна.

 

4.4.3. Прізвища атлетів будуть з'являтись в Попередній номінації лише після надходження коштів на рахунок.

Спортсмени, які подали заявку та не сплатили попередній внесок вчасно, але зявились на зважування і мають намір прийняти участь у змаганнях, можуть бути допущені до участі у змаганнях за умови сплати внеску за участь та шрафу у розмірі 1000 гривень + стартовий внесок. В іншому випадку спортсмена не буде допущено до змагань

4.5. В разі виявлення бажання атлетом виступати в двох дивізіонах та кількох дисциплінах, атлет проходить процедуру зважування один раз.

4.6. В разі виявлення бажання атлетом змагатись у дисципліні «Пауерліфтинг» та додатково окрема «станова тяга» або «жим лежачи», у спортсмена є можливість:

4.6.1 автоматичного перенесення результату із «пауерліфтингу» на додаткову дисципліну без повторного виходу на помост. Перенесення здійснюється за умови оплати додаткового внеску як за додаткову дисципліну (сума внеску згідно п.4.3.1 даного Положення)

4.6.2 змагатись двічі (тричі) за умови оплати додаткового внеску як за додаткову дисципліну (сума внеску згідно п.4.3.1 даного Положення)

4.6.3. Незалежно від обраного варіанту, має бути подано дві (три) заявки та сплачено додаткові внески

4.7. Атлети змагаються в наступних вагових та вікових категоріях (жим лежачи, окрема станова тяга, пауерліфтинг):

               Жінки: 44 кг, 48кг, 52 кг, 56 кг, 60кг, 67,5 кг, 75 кг, 82,5 кг, 90 кг, 100 кг та 100 кг +

               Чоловіки: 52 кг, 56 кг, 60кг, 67,5 кг, 75 кг, 82,5 кг, 90 кг, 100 кг, 110 кг, 125 кг, 140 кг та 140 кг +

               (для вікових категорій діти та сабтіни добавляються вагові категорії 44 кг, 48кг)

               Вікові категорії:

               Діти: 8-10 років

               Сабтіни: 11-12 років

               Юнаки та дівчата – 13-15 лет, 16-17 років, 18-19 років (включно)

               Юніори та юніорки – 20-23 года (включно)

Open

Submasters 33-39 років (не залежно від Open)

               Мастерс – 40-44 роки, 45-49 роки, 50-54 роки, 55-59 років, 60-64 роки, 65-69 років, 70-74 роки, 75-79 років, 80 років +

               MPF (Military / Police/ Fire) – одна вікова категорія

 

5. Нагородження

5.1. Атлети, які посіли 1-3 місця, нагороджуються медалями та сертифікатами. Спортсмени,я кі посіли 4-9 місця отримують сертифікати учасника Чемпіонату ВПА Україна.

5.2. Переможці нагороджуються лише в особистому заліку

 

5.4. Абсолютна першість:

5.4.1. Open divisions, Juniors, Teen (всі разом),  Masters (всі разом) – кожний дивізіон окремо у чоловіків та жінок), але за умови наявності у віковій категорії не менше ніж 10 спортсменів у віковій категорії та не менше 3-х у ваговій категорії.

5.4.2. В категорії Masters буде враховуватись додатковий віковий коефіціент до формул Шварца та Мелоуна.

5.4.3. Абсолютні переможці будуть нагороджені: 1-ше місце – медаль, сертифікат та цінні призи; 2-е та третє місцевиключно медалі та сертифікати

Нагороди переможців, не отримані під час процедури нагородження спортсменами, або їх представниками, пересилатись НЕ БУДУТЬ. Організація не несе відповідальності за не отримані нагороди.

 

6. Фінансування та умови прийому

6.1. Змагання проводяться за рахунок спонсорських коштів та внесків участників

 

7. Заявка

7.1. Попередні заявки подаються через он-лайн заявку, що знаходиться в розділі «Календар» поруч із «Положенням про змагання». Достатньо натиснути «Подати заявку».

 Прийом попередніх заявок закінчується 13 вересня 2024 року.

7.2. В попередніх заявках зазначаються: прізвище, ім'я, повна дата народження (число, місяць, рік), команда.

7.3. На зважування атлет повинен мати паспорт громадянина України, або документ, що підтверджує особу та громадянство атлета. Організація не приймає на себе жодних зобов'язань за пошкодження, травматизм, індивідуальні травми, включаючи летальні випадки, під час проведення змагань

7.4. Під час зважування вікових кагорій «діти» та «сабтіни», представник команди, зобов'язаний пред'явити нотаріально засвідчену згоду батьків (опікунів) щодо участі дитини у змаганнях (в разі відсутності батьків разом із дитиною під час проведення змагань). Також обов'язково страховий поліс та допуск лікаря до змагань.

 

ДАНЕ ПОЛОЖЕННЯ Є ОФІЦІЙНИМ ВИКЛИКОМ НА ЗМАГАННЯ

ДАНІ ЗМАГАННЯ САНКЦІОНОВАНІ WPA та EPA

 

EUROPEAN POWERLIFTING ALLIANCE