Статистика виступів спортсменів

ШАНОВНІ КОЛЕГИ
 З радістю презентуємо Вам один із розділів програмного комплексу, яким повноцінно користується ВПА Україна, EPA WPA, WPA Poland, BDL (Bench press & Deadlift League)

Завдячуючи функції “Спортсмени” цього комплексу, можна в будь-який момент зайти та переглянути статистику виступів своїх суперників. Поки що, в системі знаходяться результати змагань, що були проведені ВПА в Україні та Європі, починаючи із червня 2013 року. Також в системі знаходяться результати змагань не лише підрозділів ВПА, а також результати інших федерацій (зокрема спільних комерційних турнірів, турнірів інших федерацій), що користуються (користувались) даним програмним комплексом для проведення своїх змагань.
 Результати спортсменів обновлюються автоматично після закінчення змагань будь-якого рівня. Організаторам змагань не потрібно робити жодних маніпуляцій із протоколами змагань – система сама автоматично рознесене результати у відповідний розділ.
 Так, на даній системі було проведено всі змагання ВПА Україна починаючи із червня 2013 року, змагання Європейської ВПА; “Півфінал Битви Чемпіонів 2013 (Дорога к финалу) – федерація “Ліга силових видів Спорту” в Миколаєві; спільні турніри WPO-WPA.
 *****
ТОП ЛИСТ РЕЗУЛЬТАТІВ ВПА УКРАЇНА 2017 року
*****
ТОП ЛИСТ РЕЗУЛЬТАТІВ ВПА УКРАЇНА 2018 РОКУ
*****
ТОП ЛИСТ РЕЗУЛЬТАТІВ ВПА УКРАЇНА 2019 року

               
Рубрики
Поиск
Посещаемость: посетителей / просмотров